Penzion Bludička

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Mařákova 651, Litomyšl 57001

Penzion Bludička rodinného typu naleznete ve městě Litomyšl, pouhých 500 metrů od centra města a 700 metrů od zámku Litomyšl. Rodinné zázemí, pohodu, odpočinek, skvělý přístup personálu i soukromí nabízejí čtyři vybavené a prostorné pokoje. Přímo nad restaurací pak můžete posedět na terase. V přízemí penzionu se nachází technicky vybavená školící místnost s projekčním plátnem a projektorem. Další techniku jako dataprojektor, notebook, ozvučení, mikrofon a podobně lze zapůjčit. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Bludička On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Bez kategorie Dvoulůžkový
Bez kategorie Dvoulůžkový
Apartment Rodinný
Bez kategorie Rodinný

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Bludička Pokoje

Prostorné pokoje a apartmány Penzionu Bludička umožňují ubytování dvou až pěti osob. Jeden z těchto pokojů má dvě místnosti. Součástí základního zařízení všech pokojů je moderní koupelna se sprchovým koutem a sociální zařízení. Je samozřejmostí, že ve všech pokojích naleznete posezení, televizi se satelitním příjmem, pohodlný nábytek a bezdrátový přístup k internetu zdarma. Apartmány mají navíc malou kuchyňku. K dispozici je i dětská postýlka, chůvička a na venkovní terase je pro nejmenší připraven koutek s hračkami. Nechybí úschovna kol a koloběžek.

Penzion Bludička Gastronomie

Ráno si mohou hosté pochutnat na skvělé snídani. Plně zrenovovaná útulná restaurace Penzionu Bludička nabízí skvělé stravování i posezení v příjemném prostředí. V restauraci připomínající moravský sklípek na vás čeká velký výběr jídel včetně tradičních českých hotovek i široká škála vín jak z Moravy, tak i ze zahraničí, které můžete ochutnat také u baru, na terase či dvorku. Restauraci je možné využít i pro společenská setkání, rodinné oslavy či firemní akce.

Penzion Bludička Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Bludička Dostupnost

Autobusová zastávka je od Penzionu Bludička vzdálena pouhých 200 metrů. K letišti v Pardubicích se dostanete po 44,2 kilometrech.

Penzion Bludička Okolí

Na malebné litomyšlské náměstí dojdete od Penzionu Bludička po 500 metrech. K dominantám města jistě patří 700 metrů vzdálený renesanční zámek s arkádami, barokním divadlem, parkem a pivovarem. Za vidění stojí také Nedošínský háj, 11 kilometrů vzdálená Rotunda zasvěcená svaté Kateřině, pískovcové skalní město Toulovcovy maštale či 15 kilometrů vzdálené přírodní bludiště v Komenského údolí.

Penzion Bludička

Mařákova 651, Litomyšl
Zobrazit celou mapu